This Headline Grabs Visitors’ Attention

A short description introducing your business and the services to visitors.
Skontaktuj się z nami

Najlepsze rozwiązania
dla Twojego biznesu

Twoja firma rozwija się, a zespół wsparcia IT nie nadąża? 

Pomożemy Ci skrócić przestoje automatyzując procesy, instalując nowe urządzenia i utrzymując bezproblemowe działanie systemów.

Poszukujesz przestrzeni biurowej, ale nie wiesz jaki wariant jest dla Ciebie najkorzystniejszy? 

Doradzimy w zakresie biur stałch, serwisowanych, wirtualnych czy coworkingu i home office.

Poszukujesz doświadczonego pracownia, ale chcesz uniknąć żmudnego i kosztownego procesu rekrutacji i obowiązków kadrowych?

Zorganizujemy dla Ciebie odpowiednich specjalistów lub cały zespół.

Chciałabyś skupić się na tym w czym jesteś najlepszy, ale tracisz czas na rozliczenia i wypełnianie dokumentów?

Skorzystaj z outsoucingu usług administracyjnych, m.in. kadr i płac czy księgowości.

Lepsze wyniki finansowe Twojej firmy

500 mln $

tyle wynoszą oszczędności w amerykańskich firmach po przejściu na hybrydowy model pracy

320 tys.

przypadków zagrożeń cybernetycznych zgłoszono w Polsce w 2022 roku

320 tys.

specjalistów IT brakuje obecnie na polskim rynku pracy

Obniż koszty prowadzenia swojego biznesu

Relokacje

Chcesz wprowadzić do firmy pakiet relokacyjny, ale nie wiesz co powinien zawierać? skorzystaj z naszych usług, a zapewnimy Twoim pracownikom pomoc z transportem i znalezieniem zakwaterowania. 

Koordynator IT

Poszukujesz osoby, która przejmie koordynowanie procesów IT w Twojej firmie, odpowiednio zaplanuje projekty i będzie nadzorować ich realizację? Sprawdź naszą ofertę na outsourcing usług koordynatora IT.

AudytY IT

Zleć wykonanie audytu bezpieczeństwa, kodu źródłowego, legalności oprogramowania, ewidencji sprzętu IT oraz cyber bezpieczeństwa. Po audycie przedstawimy raport oraz nasze rekomendacje działań.

HELPDESK

Zapewnimy obsługę informatyczną adekwatną do potrzeb Twojej firmy w zakresie I, II i III linii wsparcia. Wspieramy telefonicznie użytkowników i procesy biznesowe 24 godziny na dobę.

Sprzęt komputerowy

Oferujemy usługi doradcze związane z doborem odpowiedniego sprzętu komputerowego, wsparcie w procesie ich zakupu oraz konfiguracji odpowiedniego oprogramowania.

Licencje oprogramowania

Zweryfikujemy legalność oprogramowania, a także dokonamy zakupu odpowiednich licencji. zadbamy o aktualizację oprogramowania antywirusowego.

BIURA serwisowane

Poszukujesz dopasowanej i elastycznej przestrzeni biurowej? Zapewnimy wygodne, w pełni wyposażone i administrowane biura z przyjemnie zaaranżowaną przestrzenią wspólną.

Przestrzenie coworkingowe

Hot desk, biurko dedykowane, ale także wydzielone, zamknięte pomieszczenia dostępne dla Twoich pracowników w licznych lokalizacjach w całej Polsce. Zapytaj o naszą ofertę.

Zespół Developerów

Zapewnimy doświadczonych specjalistów do pracy w poniższych technologiach i językach:
Ruby, .Net, Java, JavaScript, Python, React Native, Node.js, Angular, Perl, Visual Basic, Golang, C++, C#.

Księgowość i kadry

Świadczymy usługi księgowe, rachunkowe, podatkowe i sprawozdawczość zarządczą.
Możemy także wspierać Twój biznes w zakresie kompleksowej obsługi kadrowo-płacowej.
 

Pakiety medyczne i sportowe

Spełnienie oczekiwań pracowników nie zależy tylko od odpowiedniego wynagrodzenia. Zadbaj o odpowiednie benefity pozapłacowe Zorganizujemy dla Ciebie pakiety medyczne oraz sportowe Medicover.

Monitoring systemów

Zapewnimy wczesne ostrzeganie o potencjalnych awariach systemu, zanim zagrozi to bezpieczeństwu Twojej firmy lub sieci komputerowej. Zadbaj o odpowiedni monitoring z pomocą specjalistów.

Skontaktuj się z nami

Sprawdź jak pomogliśmy innym biznesom

Case study firmy THO.eu dla branży FMCG. Wsparcie IT, model hybrydowy, relokacja pracowników
MODEL HYBRYDOWY

Jak zadbać o odpowiednie wyposażenie pracowników w sprzęt i jego konfigurację? Jak zapewnić wsparcie IT dla zespołów rozproszonych?​

AdobeStock_408651779_Preview
Body leasing

Jak zadbać o dobrze dopasowane kwalifikacje pracowników przy projektach krótkoterminowych bez podpisywania umowy o pracę?

AdobeStock_542020310_Preview
WSPARCIE IT

Jak zadbać o odpowiednie wyposażenie pracowników w sprzęt i jego konfigurację? Jak zapewnić wsparcie IT dla zespołów rozproszonych?

AdobeStock_578536996_Preview
RELOKACJA

Jak szybko i bezpiecznie relokować pracowników? Co można im zaoferować w ramach pakietu relokacyjnego?

Dlaczego warto z nami współpracować?

Dostarczamy najlepsze możliwe rozwiązania dla Twojego biznesu - dopasowane w 100% pod Twoją firmę. Ty generujesz oszczędności i skupiasz się na swoim biznesie, my robimy resztę.

To Ty określasz zakres i czas trwania umowy. Możesz ją rozszerzyć w łatwy sposób w dowolnym momencie.

Współpracę rozpoczynamy umową NDA, aby chronić Twoje interesy. Dopasujemy się do procesów występujących w Twojej organizacji lub zaproponujemy ich usprawnienie. Zyskujesz pewność realizacji usług zgodnie z przepisami

Ponad 80% pracowników deklaruje, że preferuje hybrydowy model pracy. Pomożemy w organizacji hybrydowego systemu: zapewnimy przestrzeń coworkingową, w której Twoi pracownicy znajdą dla siebie biurko wraz z niezbędnym do pracy sprzętem orazi pomożemy w przygotowaniu ich stanowiska pracy w domu.

Ograniczymy ryzyko wystąpienia pomyślnych ataków poprzez wczesne wykrycie luk w systemie bezpieczeństwa Twojej infrastruktury i sieci. Utworzymy kopię danych z dowolnej liczby urządzeń, a Twoje dany będziemy odpowiednio przechowywać, aby je w szybki sposób przywrócić w razie takiej konieczności.

Zadbaj o stałe działanie firmy i zapobiegaj zagrożeniom zanim się pojawią. Ogranicz wydatki związane z procesem rekrutacji pracowników, przygotowaniem stanowiska pracy czy też podnoszeniem kwalifikacji. Skorzystaj z outsourcingu usług, body leasingu lub team leasingu. Nasi specjaliści są stale do Twojej dyspozycji. Urlop czy zwolnienie lekarskie nie będzie dłużej przeszkadzać w realizacji zadań czy dostarczenia projektu na czas.

Dobrze jest mieć pewność czy dane w Twojej firmie są bezpieczne, a także regularnie sprawdzać jakość kodu i  architektury oraz ich wydajności, czy podatności na ataki internetowe. Tak samo ważne jest regularne badanie kosztów eksploatacji i poznanie rekomendacji dotyczących ich likwidacji czy rozbudowy. Wykonamy dla Ciebie audyt bezpieczeństwa IT, infrastruktury IT, kodu źródłowego czy legalności oprogramowania.